درباره گروه شرکت های کاسیان پارس

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاسیان پارس فعالیت خود را بصورت تخصصی از سال 1385در زمینه تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات آغاز کرد. فعالیت های شرکت در ابتدا در مسیر کلی تولید سیستم های تحت وب و ارائه زیرساخت های تخصصی تحت وب و سرویس های کاربردی اینترنت شروع شد.شرکت کاسیان پارس با توجه به نیاز جامعه و در راستای تکامل و ارائه خدمات تخصصی، اقدام به ثبت مجموعه های آموزشکده فنی و مهندسی کاسیان پارس و کانون آگهی و تبلیغات کاسیان جهت ارائه خدمات آموزش تخصصی و تبلیغات مردن و حرفه ای و تولید تزر ها و محصولات مالتی مدیا بصورت حرفه ای و ایجاد کسب و کارهای مدرن نمود.

آنچه که باعث شده صدها شرکت داخلی و خارجی با اطمینان خاطر گروه شرکت های کاسیان پارس را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت، آموزش های تخصصی و حرفه ای و ارائه راه کارهای مردن تبلیغاتی خود انتخاب کرده و با اطمینان خاطر از آن بهره مند شوند، کارنامه درخشان ما در حوزه های کار تخصصی ماست.

استفاده از تکنیک های روز در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل، داشتن مدرک بین المللی اروپایی و آمریکایی به منظور تایید فعالیت های تخصصی گروه شرکت های کاسیان پارس، ارتباط با بانک های داخلی و خارجی جهت فروش Online، پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تنها بخشی از وجوه تمایز گروه شرکت های کاسیان پارس در قیاس با شرکت های دیگر است.

همه تلاش ما در گروه شرکت های کاسیان پارس، ساختن جاییست که با استفاده از فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی، دغدغه‌های شما را کم می‌کند و به شما فرصت می‌دهد بیشتر زندگی کنید...

تصور کنید در شهری زندگی می‌کنید که هوشمندانه مدیریت می‌شود؛ هر روز صبح با آرامش در کنار خانواده‌تان صبحانه می‌خورید و برنامه‌ مورد علاقه‌تان را از تلویزیون اینترنتی تماشا می‌کنید. راهی محل کارتان می‌شوید. اتوبوس سروقت به ایستگاه می‌رسد و با برنامه‌ریزی هوشمندانه حمل و نقل شهری، بیشتر مواقع جا برای نشستن هست. نیازی به گشتن جیب‌هایتان برای پول خرد نیست؛ با گوشی موبایلتان کرایه را پرداخت می‌کنید. در محل کارتان انرژی شما صرف جمع آوری اطلاعات و ابزار مورد نیازتان نمی‌شود. هرچیز که نیاز دارید در پایگاه داده متمرکز سازمانتان در دسترس است. بعد از اتمام یک روز کاری، ساعت مچی هوشمندتان با بررسی شرایط جسمی شما، ورزشی سبک را برایتان برنامه‌ریزی کرده! کافیست به باشگاهی که در مسیر برگشت به منزلتان قرار دارد سر بزنید. شما در شهری هوشمند زندگی می‌کنید! <br>

:: چنین روش زندگی را ما به شما هدیه میدهیم :::

حوزه‌های فعالیت گروه شرکت های کاسیان پارس
*** شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاسیان پارس

* طراحی سایت
   - طراحی سایت حرفه ای
   - طراحی سایت داینامیک
   - طراحی سایت ریسپانسیو
   - طراحی سایت موبایل
   - برنامه نویسی سایت
* بهینه سازی سایت
   - آنالیز کلمات کلیدی
   - افزایش ترافیک سایت
   - تهیه متن وب سایت
   - بازاریابی اینترنتی
* طراحی اپلیکیشن موبایل
   - طراحی اپلیکیشن های تجاری و غیر تجاری
   - ANDROID & IOS
* طراحی باشگاه مشتریان
*** کانون آگهی و تبلیغات کاسیان
   - طراحی تیزرهای تبلیغاتی
   - طراحی گرافیکی، لوگو، پوستر،...
   - بیلبورد های تبلیغاتی
   - اتوبوس آگهی
   - مطبوعات
   - هویت سازمانی
   - تبلیغات فضای مجازی
*** آموزشکده فنی و مهندسی کاسیان پارس
   - برگزاری دوره های تخصصی علوم کامپیوتر و IT
   - برگزاری دوره های تخصصی آموزشی جهت ادارات، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی
   - ارائه مدارک معتبر بصورت مستقیم از کمپانی های طرف قرارداد و معتبر دنیا Microsoft - Cisco - Google و ...

گروه شرکت های کاسیان پارس مجموعه ای تخصصی و کامل در جهت ارتقای سطح فناوری اطلاعات و تبلیغات و آموزش در کشور عزیزمان ایران در خدمت شما می باشد.