Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/bazarmar/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/bazarmar/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 سیستم مدیریت محتوای کاسیان پارس
  • سیستم مدیریت محتوای کاسیان پارس

 قبل از آغاز به کار طراحی سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو و دانش روز افزون افزایش ترافیک سایت (سئو)، در دستور کار قرار گیرد. برای شرکت طراحی سایت کاسیان بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، این امکان را فراهم نماید که در فرآیند طراحی وب سایت، مشتریان کاسیان بیشترین امکان را در زمینه تسلط بر صفحات اینترنت با توجه به محدوده کلمات کلیدی در اختیار داشته باشند.

شرکت طراحی سایت کاسیان برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های روزآمد و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد کاسیان است بتواند از سایت خود به عنوان وسیله ای کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید. جلب نظر حداکثری مشتریان شرکت کاسیان نسبت به خدمات ما و جلب نظر حداکثری مشتریان ما به برند مورد نظر، از اهداف اصلی کاسیان است.

 در فرآیند مشاوره، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید.

در فرآیند مشاوره، کارکنان و متخصصین شرکت طراحی سایت کاسیان به مراجعین توضیح میدهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.

در کاسیان ، پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. گروه های کاری شرکت طراحی سایت کاسیان ، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند روشمند کاری، آن را قالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.

در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در شرکت طراحی سایت کاسیان است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما، همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.

مراحل طراحی سایت کاسیان

کاسیان کلیه پروژه‌های طراحی سایت خود را در فازهای اصلی زیر پیاده سازی می‌نماید:

::‌ امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی
:: درآوردن نقشه سایت یا لایوت اولیه از امکانات سایت
:: طراحی قالب گرافیکی
:: تهیه لایوت برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
:: طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحات اصلی سایت
:: HTML صفحات سایت بر اساس آخرین متدهای روز
:: تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
:: برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری
:: آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی
:: بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
:: نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، نصب
:: آنالیز کلمات کلیدی
:: بررسی آمارها پس از بارگزاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه
:: پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی

سیستم مدیریت محتوای کاسیان پارس

  • مدل کالا: سیستم مدیریت محتوای کاسیان پارس
  • موجودی: در انبار
  • 300,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 300,000 تومان

برچسب ها: سیستم مدیریت محتوای کاسیان پارس